Gravírování a řezání dřeva

„Společně vytvoříme produkt přesně podle vašich představ.“

Gravírování a popisování

Laserové gravírování do dřeva je přesné a má na pohled velice hezké výsledky, kdy se zachová přírodní vzhled gravírovaného výrobku a popis je neodstranitelný.

Při gravírování laser odpaří materiál do nastavené hloubky a tím vzniká výsledný motiv - v závislosti na druhu dřeva se poté mění barevný odstín. Gravírovat můžeme například do masivu, ale i plošných materiálů jako překližka a MDF.

Vygravírovat do dřeva můžeme vaše loga, značky, celé texty, ale umíme na dřevo přenést i vaše fotografie, nebo vám vytvořit dřevěný pohled.

 

Řezání

Lasery využíváme i na řezání dřeva a dřevěných plošných materiálů (překližky, MDF a dalších). Řezání dřeva laserem je časově efektivní a velice přesné. Díky tomu lze vyřezávat i složité tvary a části výrobků.

Vyřezávat ze dřeva se dají různé dárkové předměty, přívěsky, součástky a díly pro vaše výrobky, originální dřevěné vizitky a další.

Pro řezání je vhodné nám dodat dokumentaci ve vektorových formátech jako například *.cdr, *.eps, *.dxf a další.

Komplexní řešení a složitější práce

Kombinací řezání laserem a gravírování se dá docílit velice zajímavých výsledků. Vyrábíme dřevěné krabičky a krabice na zakázku, hračky pro děti, puzzle s vlastním motivem a další. 

Jsme schopni podle zadání dřevo zpracovat s přesností řezu +/- 0,05 mm a vytvořit tak výrobek přesně podle vašeho zadání  včetně lakování, opatření zámkovými, nebo pantovými mechanismy a dodat vám tak zkompletované zboží.

Máme zkušenosti s vytvářením vánočních ozdob, nábytku, reliéfů, intarzií a architektonických modelů - ať už máte tedy jakkoliv složité požadavky, vždy se jim pokusíme co nejlépe vyhovět a společně vytvoříme produkt přesně podle vašich představ.

Ukázka našich prací

První námořník

Popsání textem a gravírování fotografie na dřevo.

Stojan

Dřevěný stojan dle požadavků zákazníka.

Puzzle

Netradiční dřevěné puzzle.

Vizitky

Vytvoření dřevěných vizitek dle požadavků zákazníka.